Jak w bajce…

Dawno, dawno temu…w malowniczej Zielonej Górze…Drużyna Marzeń  AEGEE postanowiła umilić czas młodym studentom…w dniach 19-21 marca Lubiatów stanie się dla Was bajkowym miejscem…pokażemy, że naukę i zabawę można magicznie połączyć…

plakat5

Dwa razy do roku jesienią i wiosną zapraszamy studentów UZ do Lubiatowa. Nadszedł marzec, zatem czas najwyższy by wspólnie wybrać się w podróż w celu zdobycia wiedzy. Gdy zajdzie słońce, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiemy się w świat bajek. Europejskie Forum Studentów AEGEE Zielona Góra gorąco zaprasza każdego z Was do tego wyjazdu. W programie m.in. warsztaty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, pracy w grupie, komunikacji i motywacji, public relations.

To wymarzona okazja, by zdobyć mnóstwo doświadczeń i wiedzy przekazanej przez naszych magicznych trenerów, a jednocześnie wspaniale się bawić. Szkolenie przybliży Wam działalność AEGEE i wdroży w pracę w organizacjach pozarządowych. Zdobytą wiedzę będziecie mogli wykorzystać podczas ćwiczeń praktycznych. Dodajmy do tego jeszcze weekend imprez, w tym główną – w iście bajkowym stylu, prosto z Disneya. Tutaj możecie popisać się fantazją i zaskoczyć wszystkich swym wyśnionym strojem.

Zainteresowany? Uszykuj więc walizkę pełną dobrego humoru, baśniowe przebranie i jedź razem z nami! Zgłoszenia oraz więcej informacji uzyskać możecie pod numerem: 511 199 182. Zapisy do 16 marca. Nie zawiedź nas!