Explore Yourself!

Ruszyliśmy z aplikacjami !!! Dołącz do majówki pełnej wrażeń…szkolenia, doświadczenia, zabawa…Explore Yourself…

netmet

AEGEE Zielona Góra już po raz drugi w swej historii zbiera siły, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju Network Meeting, czyli weekend przepełniony szkoleniami i zabawą. Jest to statutowe zebranie Europejskiego Forum Studentów AEGEE. ponad 150 osób określonego regionu Europy zbiera się aby omówić bieżące kwestie działalności organizacji oraz wziąć udział w różnych imprezach towarzyszących.

W dniach 30.04. – 02.05.2010 r. uczestnicy Network Meeting będą przebywać w Zielonej Górze, poznawać nasz Uniwersytet oraz miasto i jego mieszkańców. Trzy dni wypełnione spotkaniami plenarnymi, warsztatami i szkoleniami, prowadzonymi przez doświadczonych trenerów dają możliwość nauki, wymiany doświadczeń, poglądów oraz wartości.

Zaproszony jest każdy z Was głodny wiedzy i doświadczeń oraz nowych, również międzynarodowych znajomości. Każdy z Was ma okazję być częścią naszego zespołu i pomóc nam w przygotowaniach do największego w tym roku projektu AEGEE Zielona Góra. Więc jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi, uzyskać dobry wpis do swojego CV  😉 , mnóstwo doświadczeń a przy tym wysmienicie się bawić to czekamy właśnie na Ciebie!

Czekamy na każdą pomocną parę rąk w każdy poniedziałek, o godzinie 19 w Sali nr 17 budynku A2 campusu A. mamy nadzieję, że nas nie zawiedziesz.

Zapraszamy także na stronę internetową imprezy 

http://www.aegee.uz.zgora.pl/netmet/ .

Wejdź, przeczytaj, zgłoś się!