Już po Network Meeting..

Daliśmy radę!! Wspólnymi siłami zrobiliśmy COŚ wielkiego. Network Meeting, bo w końcu o nim mowa sprawił wiele radości uczestnikom. I nie tylko. Również nasza ekipa wciąż się uśmiecha i może być z siebie dumna. Pokazaliśmy całej Europie na co nas stać.

Integracja, zabawa, warsztaty – to były słowa klucze na ten majowy weekend dla AEGEE Zielona Góra. W dniach 30.04-03.05.2010 r.. uczestnicy Network Meeting  mieli okazję poznać nasze miasto i jego mieszkańców a także ludzi z licznych anten AEGEE. Co zaplanowaliśmy na te dni? Przede wszystkim mnóstwo ciekawych warsztatów, gdzie każdy znalazł coś dla siebie i w myśl hasła przewodniego ( Explore Yourself ) odkrył siebie na nowo. A po całym dniu wysiłku umysłowego, zasłużony odpoczynek. I tutaj naszych gości czekał wiele zabawy. W piątek, w naszej zielonogórskiej Palmiarni zabawa upłynęła nam pod hasłem Dżungli. Dobrego nastroju i kreatywności nie zabrakło nikomu. Stroje przyprawiały o zawrót głowy a na parkiecie było po prostu egzotycznie. W sobotę zaś szybki kurs z historii i powrót do czasów PRLu, w klubie    U Ojca. Znów zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni pomysłowością naszych gości. Możemy chyba z czystym sumieniem stwierdzić, iż ten weekend był przepełniony wieloma atrakcjami i mnóstwem pozytywnej energii.

Dziękujemy każdemu uczestnikowi z osobna za przybycie, trenerom za profesjonalne warsztaty oraz wszystkim tym, bez których Network Meeting nie byłby tak wyjątkowy.

Dla tych wszystkich, którzy nie zdążyli dołączyć do naszej ekipy, mamy propozycję. Zapraszamy w każdy poniedziałek na zebrania AEGEE Zielona Góra, o godzinie 19 w Sali nr 17  budynku A2 kampusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pomóż stworzyć nam kolejne projekty, dołącz do AEGEE a nie pożałujesz.