BUS Party w Zielonej Górze

AEGEE Zielona Góra zaprasza na I w historii BUS Party. Ruszamy już 10 czerwca o godz. 20.30 z pętli MZK przy ul. Wyspiańskiego. Po autobusowej zabawie czeka Was niezapomniany after party w Klubie Lemoniada. Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do nas i przeżyj noc wspaniałej zabawy!

plakat bus party

BUS Party jest pierwszą tego typu imprezą w Zielonej Górze. Pomysł zaczerpnęliśmy od innych miast, gdzie tego typu imprezy odbywają się w tramwajach. My, z racji ich braku wykorzystujemy równie dobry środek lokomocji jakim jest autobus. BUS Party polega na wynajęciu od MZK Zielona Góra, autobusu przegubowego na okres 1,5 h. Będzie on jeździł po całym mieście wraz z uczestnikami. Dodajmy do tego dobrą muzykę oraz konkursy z nagrodami i wychodzi niezapomniana noc.

Nie może Ciebie tam zabraknąć! Start planujemy na godzinę 20.30 na pętli MZK przy ul.Wyspiańskiego, koniec ok. godz 22 na przystanku koło kina Wenus. Następnie przenosimy się na after party w Klubie Lemoniada, który oprócz świetnej muzyki przygotował również okazyjne ceny na barze. Koszt biletu imprezowego autobusu to 5 zł.

Nie masz nad czym się zastanawiać! Zgłoś się już teraz i baw razem z AEGEE Zielona Góra. Zapisy mailowo – bartek.kozm@gmail.com, bądź telefonicznie pod nr. 601 867 765. Liczba miejsc jest ograniczona, więc spiesz się!