Bardzo Dziki Zachód…

Pomimo nadchodzących mrozów, jesiennej depresji i innych przytłaczających zdarzeń, AEGEE Zielona Góra ma gorącą propozycję na spędzenie listopadowego weekendu w dniach 26-28.11.2010.

Andrzejki w kowbojskim klimacie nad jeziorem?

Dlaczego nie!

ltc

Jak każdej jesieni zapraszamy Was na wyjątkowe szkolenie do Lubiatowa, na którym macie niepowtarzalną okazję zaczerpnąć mnóstwo informacji na temat pracy w organizacjach pozarządowych, pozyskiwania funduszy czy też public relations.

Taki wyjazd to wspaniała okazja, by zdobyć mnóstwo doświadczeń i wiedzy przekazanej przez naszych trenerów, a jednocześnie wspaniale się bawić. Szkolenie przybliży Wam również działalność AEGEE a zdobytą wiedzę będziecie mogli wykorzystać podczas ćwiczeń praktycznych. Wieczorem, po całym dniu przyswajania wiedzy należy się chwila relaksu. Tej jesieni wspólnie przeniesiemy się na bardzo dziki zachód.

Zainteresowani? To, co musicie zabrać to jedynie wystrzałowy humor i głowę pełną pomysłów. Zgłoszenia oraz więcej informacji uzyskać możecie pod numerem: 506870739 lub mailowo pod adresem piotr.mikolajczyk.zg@gmail.com

Liczymy na Was!