Ruszamy pełną parą! Nowy rok, nowe projekty!

Dyktando Uniwersyteckie – jak co roku AEGEE, przygotowuje dla Was dyktando, w którym mogą wziąść udział wszyscy studenci i pracownicy uczelni. Wszystkich, którzy nie boją się trudnych słówek zapraszamy 16 marca na Campus B.

LTC – 1 – 3 kwietnia, Lubiatów – W programie m.in. warsztaty z zakresu public relations, zarządzania zasobami ludzkimi, pozyskiwania środków, praca w grupach. Wszystkie warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów!!

Będziecie mieli także okazje wziąć udział w niezapomnianym Cartoon Party !!

 

Po roku przerwy AEGEE Zielona Góra, po raz kolejny będzie organizowało Summer University. W tym roku projekt przygotujemy wraz z członkami AEGEE Wrocław.

Summer University to całkowicie inny, nowy sposób na spędzenie wakacji. Nowe doświadczenia, niepowtarzalna przygoda w nieznanym kraju, poznanie nowej kultury i języka! Najbardziej znany i najstarszy projekt AEGEE to właśnie Uniwersytet Letni. Rozpoczął się on w 1988 roku, ma miejsce każdego roku i angażuje ponad 150 anten AEGEE, 5000 studentów i 30 różnych krajów. Obozy pomagają burzyć stereotypy, poznawać ludzi różnych kultur, przekraczać swoje własne granice, poznawać nowe. Są wspaniała przygodą podczas której możesz zdobyć przyjaciół z całej Europy. 

Więcej informacji zarówno o tym projekcie jak i innych już niedługo !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s