I po biznesie..

W środę, 12-ego grudnia w budynku A-16, w Auli C Uniwersytetu Zielonogórskiego, o godzinie 13:00 odbyło się seminarium z cyklu: „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”. Nie ma co ukrywać, że jednym z głównych organizatorów było AEGEE Zielona Góra.

mlm plakat

Bardzo duże zainteresowanie ze strony studentów i mieszkańców Zielonej Góry spowodowane było inwazją wielkich nazwisk w świecie MLM w Polsce. Swoje wykłady poprowadzili:

 

Któregoś dnia przyszedł do nas do biura Wojtek Piwowarczyk z jednej z firm sieciowych w Zielonej Górze i zaproponował współpracę. Po miesiącu wytężonej pracy przyszło do realizacji i jak się okazało, zapisania na koncie AEGEE Zielona Góra kolejnego sukcesu – mówi Bartosz Sudorowski, koordynator przedsięwzięcia. Po raz pierwszy w historii nasza antena miała do czynienia z branżą MLM, lecz chyba nie po raz ostatni. Dzięki temu projektowi podjęliśmy współpracę z najbardziej poczytnym w Polsce magazynem biznesowym, kwartalnikiem Network Magazyn, a także z przedstawicielami grupy TOP liderów MLM. Niewątpliwie temat ten zainteresował uczestników nie krótkiego, bo trwającego aż 4 godziny seminarium i może zapoczątkuje on dyskusję na temat braku w programie nauczania w Polsce tematyki związanej z Multi Level Marketing.

autor: Bartosz Sudorowski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s